Stalon Victor

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 503
  • Producent: Stalon AB
  • Dostępność: Brak Brak

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 730,00 zł
  • Niedostępny

Stalon Victor to minimalna waga, smukła konstrukcja i doskonałe osiągi w stosunku do swoich rozmiarów idealny do kalibrów od .222 do 8 × 57. Idealne połączenie, gdy pożądana jest lekka, smukła i dobrze wyważona broń.

Zapytaj o dostępność i warunki dostawy tel. 664 227 722 lub biuro@elowy.pl 

 

Stalon VICTOR ma minimalną wagę, smukłą konstrukcję i doskonałe parametry w stosunku do swoich rozmiarów. Idealne rozwiązanie dla lekkiej jak piórko i dobrze wyważonej broni. Dzięki smukłej konstrukcji i niewielkiej wadze VICTOR idealnie nadaje się do polowań z podchodu.

Stalon VICTOR to tłumik teleskopowy, co oznacza, że całkowita długość i ciężar są bardziej równomiernie rozłożone na gwincie broni. Tłumik nachodzi na lufę 95 mm, a pozostałe 127 mm znajduje się przed jej wylotem.
Teleskopowa konstrukcja poprawia doskonałe wyważenie broni.

VICTOR pasuje do większości kalibrów od kalibrów od .22 do 8x57. Jednak tłumik zapewnia najlepszy efekt i redukcję dźwięku od cal. .222 do cal. .308. VICTOR to krótszy model z serii VICTOR, zapewnia doskonałą redukcję hałasu i minimalną wagą. Bardziej efektywny VICTOR L, który jest zalecany dla maksymalnej redukcji hałasu.

 

 

VICTOR-series

Seria VICTOR to dwa modele o różnej długości, wadze i wyciszeniu dostosowane do różnych rodzajów polowań i strzelectwa. Wspólną cechą obu modeli jest smukła i lekka konstrukcja o średnicy zaledwie 41 mm.
Oba modele różnią się zarówno osiągami, długością, jak i wagą, dłuższy VICTOR L zapewnia bezkonkurencyjne tłumienie dźwięku, podczas gdy krótki VICTOR jest lżejszy z nieco mniejszą redukcją dźwięku.
Zarówno VICTOR, jak i VICTOR L są dostarczane w stałych kalibrach i gwintach, dlatego kaliber i / lub gwint nie mogą być zmieniane. W zamian za to seria VICTOR zapewnia lepszą ogólną wydajność w stosunku do jej rozmiaru.

Stalon to Szwedzki wiodący producent tłumików i akcesoriów strzeleckich światowej klasy będący na rynku od 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie i opatentowana konstrukcja sprawiają, że produkty Stalon plasują się w światowej czołówce. Wszystkie tłumiki są starannie wyważone jeżeli chodzi o wydajność, rozmiar i wytrzymałość. Podejście to sprawia, że każdy produkt firmowany marką Stalon tworzony jest by zapewnić każdemu myśliwemu komfort użytkowania i niezawodność.

                

 


Dane techniczne:
Design Teleskopowy bez możliwości wymiany części przedniej
Redukcja hałasu -26 dB (.308)
Waga 290 gram
Długość całkowita 222 mm
Długość (wydłużenie broni) 127 mm
Średnica 41 mm
Dostępne kalibry Max cal. .243, Max cal. 6,5mm, Max cal. .308, Max cal. 8,0mm
Dostępne gwinty M12x1-M18x1,
1/2"-20, 1/2"-28,
5/8"-18, 5/8"-24
Maksymalna średnica lufy 22,5 mm
Kolor Czarny mat ze złotą obrączką na środku
Materiał (zewnętrzny) Wysokiej jakości anodyzowane aluminium
Materiał (wewnętrzny) Przegrody: anodowane aluminium wysokiej jakości.
Rdzeń (pierwsza przegroda): stal nierdzewna
Gwint: stal nierdzewna

 

GWARANCJA STALON:

Wraz z każdy tłumik dostarczanym przez Stalon objęty jest 2 letnią gwarancją na wady zawinione przez producenta.