O firmie

Projekt Ełowy zrodził się z pasji dwóch ludzi, którzy podczas jednej z wypraw łowieckich postanowili zrealizować swoje marzenie łącząc zainteresowania i pracę zawodową. Po niespełna półtora roku plan został wdrożony w życie, jednakże było to poprzedzone szerokim rozpoznaniem rynku w obszarze oferowanego sprzętu, akcesoriów, ubrań, broni oraz amunicji. Takie podejście sprawia, że nasza oferta składa się ze starannie wyselekcjonowanych marek i produktów najwyższej jakości, które zanim trafiły na półkę zostały przez nas osobiście sprawdzone. Dzięki temu z czystym sumieniem możemy rekomendować odpowiednie rozwiązania naszym klientom.

Jako pierwsi na rynku chcemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim kompleksowe doradztwo i wsparcie w wyborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania. To wszystko w połączeniu z innowacyjnym podejściem do handlu w kanale tradycyjnym oraz ecommerce sprawia, że nasza oferta jest dopasowana do potrzeb każdego klienta w całej Polsce.

Oferta naszego sklepu cały czas się powiększa o nowe produkty i jest uzupełniana zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Jesteśmy otwarci na wszystkie Wasze uwagi i sugestie, bo tylko wówczas będziemy mogli sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom. Jeżeli masz dosyć standardowego podejścia i obsługi, która często nie ma pojęcia co sprzedaje, odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny a poczujesz różnicę i to, że można inaczej.