Obejmy 36 mm do szyny 17 mm picatinny LO

  • szt.
  • 590,00 zł

Osuma obejmy 36 mm do szyny 17 mm picatinny niskie

Produkty Osuma wykonane są z wysokiej jakości stopów aluminium i wytwarzane przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi i technologii. Są one niezwykle precyzyjne i profesjonalnie wykonane. Powierzchnia jest anodowana, aby zwiększyć wytrzymałość.

Oferujemy pierścienie zarówno do baz wykonanych na indywidualne zamówienie jak również do platformy Optilock oraz szyn Picatinny. Nasze pierścienie występują w podstawowych średnicach tubusu od 1" do 40 mm. Główną uwagę zwróciliśmy na szczegóły, takie jak choćby śruby użyte do skręcania dwóch połówek pierścieni. Nasze pierścienie mogą być wielokrotnie skręcane bez obaw, że główki śrub ulegną zużyciu.


Historia fińskiej firmy Osuma sięga początków lat 90-tych, kiedy to właściciel firmy, zapalony myśliwy i pasjonat sportów strzeleckich i strzelectwa precyzyjnego - benchrest, zaprojektował swój pierwszy precyzyjny montaż, aby zaspokoić swoje własne wysokie wymagania. Tradycje firmy przejętej od ojca kontynuuje jego syn, ale te same precyzyjne montaże są nadal w ofercie Osumy, która obecnie obejmuje ponad 150 różnych produktów. Ta sama filozofia dotyczy każdego produktu, który zaprojektowaliśmy i produkujemy. Uczymy się i bazujemy na własnych doświadczeniach łowieckich i strzeleckich, jak również słuchamy potrzeb naszych klientów. Wprowadzamy innowacje i ulepszamy istniejące już rozwiązania,
a wszystko to z myślą o naszych przyjaciołach myśliwych
i strzelcach.

Główny nacisk kładziemy na precyzję wykonania montaży do lunet, w przypadku których niska jakość jest częstą przyczyną braku skupienia na tarczy. Produkujemy wysokiej jakości montaże, które są nie tylko niezawodne ale i proste w użyciu. Osiągnęliśmy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i wytwarzaniu naszych produktów a także dzięki najnowszym technologiom

produkcyjnym i wysokiej jakości materiałom.

Nasza oferta zawiera szeroką ofertę produktów od najpopularniejszych typów karabinów i lunet dostępnych na rynku aż po bardzo indywidualne i wyszukane rozwiązania.