Osuma montaż do lunety Swarovski z szyną SR do baz optilock

  • szt.
  • 599,00 zł

Osuma montaż do lunety Swarovski z szyną SR do baz optilock - Tikka, Sako

Wiele nowoczesnych lunet posiada szynowy system mocowania, który jest pod wieloma względami bezpieczniejszy i łatwiejszy w użyciu niż tradycyjny montaż pierścieniowy. Osuma oferuje bazy montażowe do szyn dla dwóch najpopularniejszych modeli: ZM Rail i SR Rail.

Szyna ZM (opracowana przez Carl Zeiss) jest używana przez Zeissa, Meopta, Schmid & Bender oraz Leica. Szyna SR (opracowana przez Swarovskiego) używana jest przez Swarovskiego i Kahlesa.

Bazy montażowe marki Osuma są dostępne dla szyn 11mm, 17mm oraz platformy Optilock i systemu mocowania Blaser.


Historia fińskiej firmy Osuma sięga początków lat 90-tych, kiedy to właściciel firmy, zapalony myśliwy i pasjonat sportów strzeleckich i strzelectwa precyzyjnego - benchrest, zaprojektował swój pierwszy precyzyjny montaż, aby zaspokoić swoje własne wysokie wymagania. Tradycje firmy przejętej od ojca kontynuuje jego syn, ale te same precyzyjne montaże są nadal w ofercie Osumy, która obecnie obejmuje ponad 150 różnych produktów. Ta sama filozofia dotyczy każdego produktu, który zaprojektowaliśmy i produkujemy. Uczymy się i bazujemy na własnych doświadczeniach łowieckich i strzeleckich, jak również słuchamy potrzeb naszych klientów. Wprowadzamy innowacje i ulepszamy istniejące już rozwiązania,
a wszystko to z myślą o naszych przyjaciołach myśliwych
i strzelcach.

Główny nacisk kładziemy na precyzję wykonania montaży do lunet, w przypadku których niska jakość jest częstą przyczyną braku skupienia na tarczy. Produkujemy wysokiej jakości montaże, które są nie tylko niezawodne ale i proste w użyciu. Osiągnęliśmy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i wytwarzaniu naszych produktów a także dzięki najnowszym technologiom

produkcyjnym i wysokiej jakości materiałom.

Nasza oferta zawiera szeroką ofertę produktów od najpopularniejszych typów karabinów i lunet dostępnych na rynku aż po bardzo indywidualne i wyszukane rozwiązania.