Osuma montaż Optilock do szyny ZM

  • szt.
  • 649,00 zł

Osuma montaż Optilock do szyny ZM pozwala na precyzyjny i stabilny montaż lunety.

Wszyscy wiemy, że w sytuacjach polowań pędzonych liczy się każdy najmniejszy szczegół. Projektując linię produktów Holosight braliśmy to pod uwagę. Naszym celem było stworzenie takich montaży, które umożliwiłyby umieszczenie kolimatora w takiej odległości od oka strzelca, która umożliwiłaby szybkie złapanie ostrości punktu celowniczego, co jest bardzo istotne w sytuacjach gdy liczy się czas oddania strzału. Oprócz niezawodności i łatwości użytkowania, to właśnie przewaga szybkości jest tu odczuwalna co może stanowić o sukcesie niejednej wyprawy myśliwskiej.


Historia fińskiej firmy Osuma sięga początków lat 90-tych, kiedy to właściciel firmy, zapalony myśliwy i pasjonat sportów strzeleckich i strzelectwa precyzyjnego - benchrest, zaprojektował swój pierwszy precyzyjny montaż, aby zaspokoić swoje własne wysokie wymagania. Tradycje firmy przejętej od ojca kontynuuje jego syn, ale te same precyzyjne montaże są nadal w ofercie Osumy, która obecnie obejmuje ponad 150 różnych produktów. Ta sama filozofia dotyczy każdego produktu, który zaprojektowaliśmy i produkujemy. Uczymy się i bazujemy na własnych doświadczeniach łowieckich i strzeleckich, jak również słuchamy potrzeb naszych klientów. Wprowadzamy innowacje i ulepszamy istniejące już rozwiązania, a wszystko to z myślą o naszych przyjaciołach myśliwych i strzelcach.

Główny nacisk kładziemy na precyzję wykonania montaży do lunet, w przypadku których niska jakość jest częstą przyczyną braku skupienia na tarczy. Produkujemy wysokiej jakości montaże, które są nie tylko niezawodne ale i proste w użyciu. Osiągnęliśmy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i wytwarzaniu naszych produktów a także dzięki najnowszym technologiom produkcyjnym i wysokiej jakości materiałom.

Nasza oferta zawiera szeroką ofertę produktów od najpopularniejszych typów karabinów i lunet dostępnych na rynku aż po bardzo indywidualne i wyszukane rozwiązania.