Nasadka termowizyjna termowizor InfiRay CLIP CH50

 • szt.
 • 18 889,00 zł
 • Niedostępny

Zapytaj o dostępność i warunki dostawy tel. 664 227 722 lub biuro@elowy.pl

 

 

 infiray

 

Nakładki Infiray Clip to wszechstronne urządzenia termowizyjne mogące mieć zastosowanie zarówno jako nakładka na lunetę dzienną, ale również jako profesjonalny monokular obserwacyjny. Urządzenie spełnia w pełni funkcję nakładki termowizyjnej do lunety, co ważniejsze uprzednie przestrzeliwanie lunety nie jest potrzebne, po włączeniu nakładka CLIP CH50 jest gotowa do celowania. Wysoką funkcjonalność urządzenia doceni każdy myśliwy. Prosty montaż pozwala z łatwością zmienić lunetę dzienną w lunetę termowizyjną.

Wysoka Jakość Obrazu

Produkty z serii CLIP wyposażone są w wysokowydajny detektor IRay VOx oraz zaawansowane przetwarzanie obrazu, które zapewnia doskonałą ostrość obrazu.

AMOLED Micro Display

Ostry obraz oraz żywe kolory zapewnia mikroekran AMOLED o wysokim kontraście i rozdzielczości HD. Ekran wyświetlacza doskonale radzi sobie nawet w ujemnych temperaturach, zapewniając nieprzerwane działanie.

Tryb Ultra Clear

Urządzenie doskonale radzi sobie w trudnych warunkach pogodowych, takich jak gęsta mgła czy deszcz, dzięki wbudowanemu trybowi Ultra clear. Wysoka czułość pomaga w odczycie nawet najdrobniejszych szczegółów.

 

 

   
 

Dzięki specjalnej kalibracji nie jest wymagane zerowanie po podłączeniu osprzętu do celownika. Nakładka zamontowana z przodu nie wymaga żadnych korekt położenia celownika lunety dziennej. Oryginalna konstrukcja i precyzyjna technologia zapewnia stabilność punktów POI podczas używania sprzętu. 

 

Seria CLIP dzięki możliwości szybkiej transformacji, zaledwie w kilka sekund może pełnić funkcje zarówno nakładki termowizyjnej na lunetę celowniczą oraz profesjonalnego monokularu obserwacyjnego.

  

Dołączony do zestawu bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania pozwala usprawnić wykonywanie podstawowych operacji  na urządzeniu. Kontroler można wygodnie zamocować w pobliżu wyzwalacza.

Urządzenie posiada wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas. Wbudowane systemy zwiększają dokładność poprzez precyzyjną identyfikację przechyłki i kątów. Urządzenie może wskazywać kierunek oraz stopień przechylenia bocznego.

 

 

 

Szczegółowe parametry techniczne CLIP CH42:

 • technologia wykonania matrycy: 17 μm
 • NETD: ≤50 mk
 • regulacja dioptrii: od -5D do +5D
 • ekran: AMOLED High Resolution, 1024x768 px
 • powiększenie: Nasadka 1x, Monokular 2,9x-11,6x
 • zasilanie: baterie CR123 (A) lub zewnętrzny zasilacz typu Powerbank, USB-C
 • rozmiary: 166×60×68 mm
 • funkcja "display off" momentalnie włączająca/wyłączająca wyświetlacz
  bez wyłączania urządzenia (zwiększa długość pracy urządzenia na baterii)

 

DANE TECHNICZNE

Częstotliwość odświeżania [Hz] 50
Pole widzenia 8,8° x 7,0°
Rozmiar piksela [μm] 12
Detekcja obiektu 1,8x0,5 2600
NETD [mk] ≤ 50
Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px] 640 x 512
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px]  1024x768
Rozmiar obiektywu [mm] 50
Czas pracy (na bateri) do 3,5 godzin
Długość całkowita [mm] 166
Masa [g] 420
Rodzaj 2w1