Monokular termowizyjny Conotech Aquila 6D 25/50

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 798
  • Producent: CONOTECH
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 16 200,00 zł brutto
  • szt.
  • 13 900,00 zł

Aquila to wiodący model monokularów termowizyjnych Conotech już dostępnych na polskim rynku! To zaawansowane narzędzie do nocnych obserwacji. Jest to pierwsze urządzenie na rynku, które można obsługiwać jednorącz! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu pokrętła ostrości dostępnego pod palcem. Wysoka czułość termiczna NETD, przekłada się na jeszcze lepszą jakość obrazu oraz doskonałe parametry techniczne. Te ulepszenia pozwalają uznać Aquila za najlepszy monokular termowizyjny dostępny na rynku w takiej cenie!

Rozdzielczość 640x512 pikseli

Rozmiar soczewki 25/50 mm

Urządzenia objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta.

Intuicyjna obsługa urządzenia z pomocą jednej ręki

Dzięki regulacji ostrości za pomocą pokrętła pod palcem, urządzenie umożliwia obsługę jedną ręką. Urządzenie jest bardzo przyjazne dla użytkowników zarówno prawo jak i leworęcznych.

Wygodne dla osób noszących okulary

Urządzenie jest wyposażone w mechanizm regulacji okularu, co czyni je bardziej przyjaznym dla osób noszących okulary.

 

Szybka regulacja ostrości

Monokular posiada zintegrowany w pokrętło wyczuwalny punkt do szybkiej i precyzyjnej regulacji ostrości skalibrowany na odległość 70 m co ułatwia operowanie urządzeniem w zupełnej ciemności.

Szybkie ładowanie

Zapewnij sobie szybki powrót do obserwacji dzięki funkcji szybkiego ładowania - osiągnij poziom naładowania do 90% już w ciągu jednej godziny. Nie pozwól, aby oczekiwanie cię ograniczało i pozostań krok przed innymi dzięki efektywnym rozwiązaniom ładowania Aquili.

Podwójne źródło zasilania

Wbudowana bateria oraz zewnętrzna bateria dla nieprzerwanej pracy. Komora na baterię może działać oddzielnie jako ładowarka.

Zmienna ogniskowa w wybranych modelach (FOV)

Zmienna ogniskowa (19/38 mm, 25/50 mm) to szerokie FOV (pole widzenia) do obserwacji oraz wąskie FOV (pole widzenia) do szczegółowej identyfikacji.

Doskonała jakość obrazu bez potrzeby ustawienia ostrości!

 

Zaawansowany sensor termowizyjny 12μm o NETD <25mK NETD

W urządzeniu zastosowano sensor termowizyjny o wielkości piksela 12μm i o czułości NETD poniżej 25mK, co zapewnia ostre, bogato skontrastowane obrazy, jednocześnie zachowując dokładność detali jak w lunecie dziennej! W porównaniu z czujnikiem o rozmiarze piksela 17μm ma mniejsze FOV, i obraz wygląda ostrzej i bardziej szczegółowo, co umożliwia lepszą identyfikację obiektów.

Specyfikacja techniczna: