Nocpix Vista H50R
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 840
  • Producent: NOCPIX
System Vision+ w modelu Vista, z wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości 2560×2560 i średnicą źrenicy wyjściowej 8 mm, zapewnia zdumiewające doświadczenie obserwacyjne. Wyposażony w zaawansowany czujnik i zintegrowany dalmierz LRF, model Vista dostarcza wydajność najwyższej klasy w branży. Przyjazna dla użytkownika konstrukcja oraz ulepszone rozwiązanie baterii czynią go idealnym towarzyszem do pokonywania wyzwań na zewnątrz.
System Vision+: Immersyjne Widzenie
Okrągły wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,03 cala i rozdzielczości 2560×2560 optymalizuje efektywność przestrzeni, dostarczając żywe obrazy. Dzięki średnicy źrenicy wyjściowej 8 mm i trybowi Pure Vision, Vista zapewnia komfortowe i immersyjne doświadczenia obserwacyjne.
VISTA-H50R-tamed-pl-1.jpg
Zaawansowany Czujnik: Wysoka Jakość Obrazu
VISTA-H50R-tamed-pl-2.jpg
Zintegrowany Dalmierz LRF
VISTA-H50R-tamed-pl-3.jpg
Częstotliwość Odświeżania 60Hz: Płynne Uchwycenie Ruchu
Model Vista, wyposażony w detektor o częstotliwości odświeżania 60 Hz, zapewnia wyjątkową płynność, umożliwiając precyzyjne uchwycenie poruszających się zwierząt oraz dynamicznych scen. To znaczące ulepszenie w porównaniu do 50 Hz gwarantuje płynniejsze i bardziej precyzyjne wizualizacje.
VISTA-H50R-tamed-pl-4.jpg
Obiektyw F0.9: Zwiększone Przyswajanie Światła
VISTA-H50R-tamed-pl-5.jpg
Długotrwała Moc
VISTA-H50R-tamed-pl-6.jpg
Różnorodne Palety Kolorów
VISTA-H50R-tamed-pl-7.jpg
Przyjazna Użytkownikowi Konstrukcja
VISTA-H50R-tamed-pl-8.jpg
Model
Vista H50R
Rozdzielczość detektora, piksele
640x512
Rozmiar piksela detektora, μm
12
NETD, mK
≤ 15
Liczba klatek na sekundę, Hz
60
Obiektyw, mm
50 F0.9
Pole widzenia (H×V), °/m@100m
8.8x7.0 / 15x12
Zoom cyfrowy, ×
4~40
Zasięg wykrywania, m (Rozmiar docelowy: 1,7m×0,5m, P(n) 99%)
Średnica okularu, mm
25
Wielkość źrenicy wyjściowa, mm
8
Dioptrie, D
-4~+6
Typ wyświetlacza
OLED
Rozdzielczość wyświetlacza, piksele
2560x2560
Akumulator
Baterie 4400mAh
Maks. Czas pracy (22 ℃)*, godz