Nocpix Rico 2 L42R
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 847
  • Producent: NOCPIX
Celownik Termowizyjny RICO 2 - Maksymalna Precyzja, Zasięg i Komfort
Zaawansowana Matryca Drugiej Generacji 384
RICO 2 L42R wykorzystuje matrycę drugiej generacji 384@12μm@60Hz z NETD ≤18mK, co zapewnia niezwykle wyraźne, kontrastowe obrazy i jeszcze lepszą identyfikację celu.
RICO-2-L42R-tamed-pl-1.jpg
Większa Soczewka = Lepsza Jakość Obrazu
RICO 2 L42R jest wyposażony w większe obiektywy 42mm/F1.0, które pozwalają na lepsze zbieranie światła, co skutkuje wyjątkową przejrzystością obrazu i zwiększonym zasięgiem detekcji.
RICO-2-L42R-tamed-pl-2.jpg
Płynna Regulacja Powiększenia w Stylu LPVO
RICO-2-L42R-tamed-pl-3.jpg
Stworzony do Polowań na Duże Odległości
RICO-2-L42R-tamed-pl-4.jpg
Zintegrowany Dalmierz Laserowy - Precyzja i Mobilność
RICO-2-L42R-tamed-pl-5.jpg
Wbudowane Obliczenia Balistyczne
RICO-2-L42R-tamed-pl-6.jpg
Model
Rico 2 L42R
Rozdzielczość detektora, piksele
384x288
Rozmiar piksela detektora, μm
12
NETD, mK
≤ 18
Liczba klatek na sekundę, Hz
60
Obiektyw, mm
42 F1.0
Pole widzenia (H×V), °/m@100m
6.3x4.7
Liniowe pole widzenia (wys. x szer.), m na 100m 11x8.2
Zoom cyfrowy, ×
4~16
Zasięg wykrywania, m (Rozmiar docelowy: 1,7m×0,5m, P(n) 99%)
Średnica okularu, mm
60
Wielkość źrenicy wyjściowa, mm
23
Dioptrie, D
-5~+5
Typ wyświetlacza
AMOLED
Rozdzielczość wyświetlacza, piksele
2560x2560
Akumulator
Akumulator litowo-jonowe IBP-5 / 4400mAh
Zewnętrzne zasilanie 5V (Typ C)
Maks. Czas pracy (22 ℃)*, godz