Nocpix Rico 2 H50R
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 848
  • Producent: NOCPIX
Celownik Termowizyjny RICO 2 - Maksymalna Precyzja, Zasięg i Komfort
Zaawansowana Matryca Drugiej Generacji 640
RICO 2 H50R wykorzystuje najwyższej klasy matrycę drugiej generacji opcję 640@12μm@60Hz z NETD ≤15mK, co zapewnia niezwykle wyraźne, kontrastowe obrazy i jeszcze lepszą identyfikację celu.
RICO-2-H50R-tamed-pl-1.jpg
Większa Soczewka = Lepsza Jakość Obrazu
RICO 2 H50R jest wyposażony w większy obiektyw 50mm/F1.0, który pozwala na lepsze zbieranie światła, co skutkuje wyjątkową przejrzystością obrazu i zwiększonym zasięgiem detekcji.
RICO-2-H50R-tamed-pl-2.jpg
Płynna Regulacja Powiększenia w Stylu LPVO
RICO-2-H50R-tamed-pl-3.jpg
Stworzony do Polowań na Duże Odległości
RICO-2-H50R-tamed-pl-4.jpg
Zintegrowany Dalmierz Laserowy - Precyzja i Mobilność
RICO-2-H50R-tamed-pl-5.jpg
Wbudowane Obliczenia Balistyczne
RICO-2-H50R-tamed-pl-6.jpg
Model
Rico 2 H50R
Rozdzielczość detektora, piksele
640x512
Rozmiar piksela detektora, μm
12
NETD, mK
≤ 15
Liczba klatek na sekundę, Hz
60
Obiektyw, mm
50 F1.0
Pole widzenia (H×V), °/m@100m
8.8x6.6
Liniowe pole widzenia (wys. x szer.), m na 100m 15.4x11.5
Zoom cyfrowy, ×
3~24
Zasięg wykrywania, m (Rozmiar docelowy: 1,7m×0,5m, P(n) 99%)
Średnica okularu, mm
60
Wielkość źrenicy wyjściowa, mm
23
Dioptrie, D
-5~+5
Typ wyświetlacza
AMOLED
Rozdzielczość wyświetlacza, piksele
2560x2560
Akumulator
Akumulator litowo-jonowe IBP-5 / 4400mAh
Zewnętrzne zasilanie 5V (Typ C)
Maks. Czas pracy (22 ℃)*, godz