Lornetka Zeiss Victory HT 10x54 T*

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 240
  • Producent: Zeiss
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 48h
  • szt.
  • 9 900,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

Lornetka Zeiss Victory HT 10x54 T*

Victory HT 10x54 T* to uniwersalna lornetka o średnicy obiektywu 54 mm, która dzięki poziomowi transmisji powyżej 95% i zastosowanemu systemowi soczewek pozwala na obserwację zarówno o poranku i o zmierzchu. W związku z powyższym parametry tego sprzętu plasują ją na najwyższej półce sprzętu do obserwacji.

Połączenie szkła HT SCHOTT, wielowartwowych powłok ZEISS T* i systemu pryzmatów Abbe König spowodowało, że lornetka Victory HT jest bezkonkurencyjnie jasna i kontrastowa, a czas korzystania z lornetki znacząco się wydłuża. 

Wyprodukowana z niesamowitą precyzją lornetka jest ukłonem w stronę wieloletniego tworzenia przez markę Carl Zeiss produktów dopracowanych we wszelkich szczegółach.  Nowa koncepcja Comfort-Focus, dzięki zastosowaniu dużego pokrętła regulacji ostrości znajdującego sie na przegubie Double-Link-Bridge pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę.  

Soczewka lornetki została pokryta powłoką LotuTec, która wyróżnia te lornetki wsród innych modeli. Woda lub roztopiony śnieg po prostu spływają z powierzchni soczewki, co niezwykle ułatwia korzystanie. Nie marnujesz czasu tak ważnego podczas obserwacji dzikiej przyrody na czyszczenie soczewek. 

Aberracja chromatyczna jest utrzymana na minimalnym poziomie, dzięki czemu takie szczegóły kolorystyczne jak upierzenie lotek ptaków jest łatwo dostrzegalne. Wszystkie kolory i kształty widzisz wyraźnie, więc obserwacja sprawia jeszcze większą przyjemność. 

Wróć do kategorii Lornetka Zeiss albo zobacz pozostałe produkty w kategorii optyka myśliwska

Lornetkę przygotujemy na Państwa zamówienie. Przed zakupem bardzo prosimy o zapytanie o dostępność.

 

Parametry

Powiększenie [x]:

10

Średnica obiektywu [mm]:

54

Pole widzenia kątowe [stopnie]:

6.3

Pole widzenia liniowe [m/m]:

110/1000

Źrenica wyjściowa [mm]:

5.4

Odstęp źrenicy [mm]:

16

Minimalna ostrość [m]:

3.5

Szkło/Pryzmaty:

BaK-4/dachowe

Wymiary [mm]:

193x142

Waga [g]:

1050

Wypełnienie azotem/argonem:

tak

Stabilizacja:

nie

Regulacja ostrości:

centralna