Lornetka Zeiss Conquest HD 10x56

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 236
  • Producent: Zeiss
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 48h
  • szt.
  • 5 900,00 zł
  • Niedostępny

Lornetka Zeiss Conquest HD 10x56

Conquest HD 10x56 to niewielka, uniwersalna lornetka o średnicy obiektywu 56mm firmy Zeiss. Dzięki nowemu systemowi soczewek HD, Conquest HD może wykazać swoją siłę w optymalnej jakości obrazu i wierności barw. Idealna jako podstawowa lornetka do obserwacji przyrody. Jej użytkownicy cenią ją przede wszystkim za jej wszechstronne zastosowania. Średnica obiektywu x56 pozwala na dobre widzenie w nocy, a powiększenie x10 sprawia, że jeszcze dokładniej widzisz szczegóły na dalekich odległościach.

Wyprodukowana z niesamowitą precyzją lornetka jest ukłonem w stronę wieloletniego tworzenia przez markę Carl Zeiss produktów dopracowanych we wszelkich szczegółach. Dodatkowo lornetki Conquest HD stanowią świetny przykład tego, że jakość może iść w parze z niewygórowaną ceną.

Soczewka lornetki została pokryta powłoką LotuTec, która wyróżnia te lornetki wsród innych modeli. Woda lub roztopiony śnieg po prostu spływają z powierzchni soczewki, co niezwykle ułatwia korzystanie. Nie marnujesz czasu tak ważnego podczas obserwacji dzikiej przyrody na czyszczenie soczewek. 

Model z serii Conquest HD jest bardzo lekki i wytrzymały. Niezależnie od tego w jakich warunkach się znajdziesz, możesz obserwować naturę i cieszyć się wykonaną z wysokiej jakości aluminium obudową. 

Najnowsza lornetka Conquest HD pozwala na obserwowanie przyrody w wysokiej rozdzielczości. Nowe soczewki zapewniają przepuszczalność światła powyżej 90 %, dzięki czemu obserwacja podczas zmierzchu nie stanowi problemu. Ponadto system soczewek zapewnia wierność oddania kolorystyki obserwowanych obiektów.

Lornetka zapewnia nie tylko dobre właściwości optyczne, ale także charakteryzuje się dużą ergonomią. Pewny chwyt oraz pokrętła znajdujące się wygodnie pod palcami sprawiają, że korzystanie jest niezwykle komfortowe. Ponadto zaokrąglone muszle oczne zostały zaprojektowane tak by ich lekko skośny kształt dopasowywał się do oka. 

Wróć do kategorii Lornetka Zeiss albo zobacz pozostałe produkty w kategorii optyka myśliwska

Lornetkę przygotujemy na Państwa zamówienie. Przed zakupem bardzo prosimy o zapytanie o dostępność.

 

Parametry

Powiększenie [x]:

10

Średnica obiektywu [mm]:

56

Pole widzenia kątowe [stopnie]:

6.1

Pole widzenia liniowe [m/m]:

115/1000

Źrenica wyjściowa [mm]:

5.6

Odstęp źrenicy [mm]:

18

Minimalna ostrość [m]:

3,5

Szkło/Pryzmaty:

BaK-4/dachowe

Wymiary [mm]:

210x145

Waga [g]:

1275

Wypełnienie azotem/argonem:

tak

Stabilizacja:

nie

Regulacja ostrości:

centralna