Luneta celownik termowizyjny Conotech Night Arrow NAR650

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 789
  • Producent: CONOTECH
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 19 990,00 zł brutto
  • szt.
  • 14 900,00 zł

Night Arrow to linia celowników termowizyjnych w kształcie klasycznej lunety jaką każdy ze strzelców doskonale zna i  ceni. Przybliżanie i oddalanie obrazu odbywa się za pomocą pierścienia i działa tak samo jak w klasycznej lunecie celowniczej co sprawia, że urządzenie jest intuicyjne w obsłudze. Zastosowanie sensora termowizyjnego w najnowszej technologii oraz komponentów najwyższej jakości sprawia, że celowniki Night Arrow to najlepsze urządzenia na rynku w swojej klasie.

Rozdzielczość 640x512 pikseli

Rozmiar soczewki 50 mm

Urządzenia objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta.

NIGHT ARROW SpecificationIntuicyjna obsługa urządzenia

Luneta Night Arrow jest wyposażona w pierścień pełniący funkcję przybliżenia i oddalenia tak jak to znamy i lubimy w standardowych lunetach dziennych. Za pomocą pierścienia i dwóch dodatkowych przycisków funkcyjnych poruszmy się po menu urządzenia i wybieramy poszczególne jego funkcje.

Wideo aktywowane odrzutem

Wideo aktywowane odrzutem, to innowacyjna funkcja nagrywania uruchamiana automatycznie po wykryciu odrzutu, rejestrując 10 sekundowe wideo przed i po oddaniu strzału. Pozwala to na odtworzenie sytuacji łowieckiej i ocenę, czy zwierzyna została trafiona, oraz gdzie zwierzyna uszła po strzale.

 

Kalkulator balistyczny

Zintegrowany kalkulator balistyczny, został zaprojektowany do precyzyjnego określania trajektorii pocisku wykorzystując predefiniowane parametry. Ta zaawansowana funkcja zapewnia, że masz najbardziej dokładne dane pod ręką dla optymalnej precyzji strzału.

Szybkie ładowanie w 3h

Z ładowarką PD20W i odpowiednim kablem USB-C, Night Arrow obsługuje szybkie ładowanie w zaledwie 3h. To doskonała funkcja, gdy zależy Ci na szybkim ładowaniu, na przykład gdy śpieszysz się na polowanie a zapomniałeś naładować lunetę!

Precyzja 0,3 MOA!

Dzięki zaawansowanej technologii, luneta celownicza Night Arrow oferuje wyjątkową precyzję. Nie chybisz żadnego strzału!

Długi czas pracy 12h!

Night Arrow posiada wytrzymałą, wbudowaną baterię do zasilania, co umożliwia pracę od zmierzchu do wschodu słońca. Ponadto, Night Arrow obsługuje zewnętrzną, wymienną baterię, co zwiększa czas polowania do ponad 12 godzin!

Zaawansowany sensor termowizyjny 12μm o NETD <25mK NETD

W urządzeniu zastosowano sensor termowizyjny o wielkości piksela 12μm i o czułości NETD poniżej 25mK, co zapewnia ostre, bogato skontrastowane obrazy, jednocześnie zachowując dokładność detali jak w lunecie dziennej! W porównaniu z czujnikiem o rozmiarze piksela 17μm ma mniejsze FOV, i obraz wygląda ostrzej i bardziej szczegółowo, co umożliwia lepszą identyfikację obiektów.

 

Specyfikacja techniczna:

NIGHT ARROW Specification