Tłumik TE-TITAN Gen 2.0 Hunter

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 492
  • Producent: Tronrud
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 2 300,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

Tłumiki TE-TITAN Gen 2.0 Hunter spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników a dodatkowo charakteryzują się niską wagą

Jedyny tłumik, który przewyższa żywotnością zużycie lufy. Jeden na całe życie!!!

Zapytaj o dostępność i warunki dostawy tel. 664 227 722 lub biuro@elowy.pl 

 

Model Hunter to tłumik z generacji 2.0. o mniejszej średnicy 42 mm, co sprawia, że jest on prawie niezauważalny w obiektywie lunety. Jest rekomendowany dla osób poszukujących urządzenia o niskiej wadze oraz w przypadku niskiego montażu lunety. Przegrody i budowa wewnętrzna są zoptymalizowane do wymagań jakie stawiają kalibry magnum. Ten tłumik jest absolutnym liderem jeśli poszukujesz idealnych proporcji redukcji hałasu i wagi.

Tytan jest jednym z najbardziej odpornych na korozję metali występujących na ziemi. Badania  dowodzą, że produkty spalania prochu nie przywierają do tytanu w takim stopniu jak do aluminium czy stali. Nasze testy wykazały, że po wystrzeleniu 8000 nabojów kalibru .308 win tłumik wciąż nadaje się do użycia bez konieczności jego czyszczenia! Ponadto Tytan ma temperaturę topienia powyżej 1600 stopni Celsiusa, więc nawet przy szybkim oddawaniu strzałów nie ma obawy o prawidłowe działanie tłumika w przypadku znaczącego wzrostu jego temperatury. W przypadku intensywnego strzelania zaleca się użycie osłony przeciw mirażowej.

TE-TITAN Gen 2.0 Hunter jest praktycznie w całości wykonany z Tytanu klasy 5 co sprawia, że jest on niezwykle wytrzymały i odporny zarówno na ciśnienie jak również korozję, które to są najczęstszą przyczyną zużycia się tłumików. Wewnętrzna budowa jest zoptymalizowana do każdego kalibru broni, czego rezultatem jest niska masa i znakomita wydajność. Tłumiki TE-TITAN to najbardziej niezawodne urządzenia tego typu dostępne na rynku! Gwint wykonany jest ze stali nierdzewnej a wszystkie tłumiki nadają się do kalibrów magnum.

Świadczymy kompleksową usługę precyzyjnego gwintowania końcówki lufy. Gwint musi być wykonany bezwzględnie precyzyjnie i przy zastosowaniu odpowiednich metod aby lufa zachowała celność i parametry skupienia. Wieloletnie doświadczenie naszych rusznikarzy i wykonanie ponad ośmiuset gwintów na różnych rodzajach broni gwarantują jakość, niezawodność i precyzję. Sprawdź nas! 

Kaliber Redukcja hałasu w dB
.223 32
.264 31
.308 29
.338 28
.375 25

 

Specyfikacja:

Średnica 42 mm
Długość 220 mm
Przedłużenie broni 140 mm
Max. średnica lufy 25 mm
Waga 290 g

 

Dostępne rozmiary gwintów: 1/2”x28, 5/8-24, M14x1, M14x1.5, M15x1, M16x1, M17x1, M18x1