Monokular termowizyjny PARD TA-62 25mm 12μm

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 667
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 12 599,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz

 Zapytaj o dostępność i warunki dostawy tel. 664 227 722 lub biuro@elowy.pl
NEGOCJUJ CENĘ

 

Monokular Termowizyjny PARD TA-62 25mm

 

PARD

Wychodząc na przeciw potrzebom myśliwych marka PARD zdecydowała się na wprowadzenie urządzeń z serii TA dedykowanych obserwacji. Urządzenia marki PARD cechują się przede wszystkim uniwersalnością. Jest to zaleta, która je odróżnia od konkurencji. Są one jednymi z najlżejszych oraz najmniejszych urządzeń tego typu.
 
 

 

Monokulary Termowizyjne PARD TA62 oparte są o czujnik termiczny nowej generacji pozwalający na przesyłanie niezwykle szczegółowego obrazu na całym dystansie działania, a także zwiększonym zakresem detekcji. Wysoki zakres detekcji jest możliwy dzięki zastosowaniu soczewki o średnicy 25 lub 35 milimetrów, która przewodzi z dużą dokładnością wiązki termowizyjnej do sensora. Za wysoką jakość obrazu odpowiedzialny jest doskonały sensor termiczny o wielkości 12 μm. Urządzenie posiada także wbudowaną korekcję dioptrii ±5D

Na uwagę zasługuje także wbudowany wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024 x 768 pozwalający na obserwację bez zbytniego obciążenia wzroku. 

Wysoka szczegółowość obiektów przy użyciu zaawansowanej technologii umożliwia bezproblemową identyfikację celów z większej odległości niż ma to miejsce w przypadku konkurencyjnych modeli. 

 

Użytkownicy mają do wyboru 6 palet kolorystycznych, które możemy zmieniać według własnych preferencji.

 • White hot 
 • Black hot 
 • Red hot 
 • Edge 
 • Sky 
 • Iron hot 

Małe wymiary oraz niewielka waga dodatkowo sprzyjają w komfortowym użytkowaniu sprzętu. Z racji swoich niewielkich gabarytów, termowizor obserwacyjny PARD zmieści się praktycznie wszędzie będąc nieodłącznym kompanem naszych nocnych obserwacji. Zainstalowane polskie oprogramowanie znacząco pomaga w przemieszczaniu się pomiędzy poszczególnymi elementami menu. Dodatkowo funkcja zapamiętywania ustawień, oszczędza posiadaczowi tego urządzenia czas potrzebny na każdorazowe ustawienie urządzenia.

 

 

   
zoom Monokular termowizyjny posiada powiększenie x1, x2, x4, x6, a nawet x8 maksymalnego powiększenia obrazu. W połączeniu z dalekim zasięgiem obserwacji daje to bardzo duże możliwości śledzenia celu.
   
wodoodporność-ip67 Termowizor obserwacyjny przeszedł testy oraz wskazana została klasa szczelności IP67, co czyni go w pełni wodoodpornym i pyłoszczelnym. Urządzenie doskonale sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych.
   
zdjecia-wideo Urządzenie posiada możliwość rejestracji obrazu na nagraniach o rozdzielczości 1440 x 1080 i 30 FPS wraz z dźwiękiem. Kamera rejestruje materiał filmowy, który można łatwo udostępnić współpracownikom, znajomym i rodzinie.
   
zapis-danych Wbudowane gniazdo microSD umożliwia montaż karty SD (do 64 GB), na którą można zapisać materiały uchwycone kamerą. Moduł WiFi pozwala na bezprzewodowe połączenie urządzenia z aplikacjami na Android lub IOS.
   
Urządzenie zasilane jest za pomocą ogniw 18650, takich jak w akumulatorze Molicell INR18650 M35A. Możliwość zasilania poprzez zewnętrzny powerbank przez gniazdo USB daje nam nam możliwość praktycznie nieograniczonego czasu pracy urządzenia.

 

Zawartość opakowania:

 • Monokular termowizyjny PARD TA-62 25mm
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Karta gwarancyjna wraz z hologramem
 • Pasek
 • Pokrowiec

 

DANE TECHNICZNE

Rodzaj Monokular
Częstotliwość odświeżania [Hz] 30
Pole widzenia 17.5°
Detekcja obiektu 1,4 x 4 1500m
Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px] 640*480
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px] 1024×768
Rozmiar piksela [μm] 12
Rozmiar obiektywu [mm] 25
Zoom cyfrowy [×] x1, x2, x4, x6, x8
Zoom optyczny [×] 2
Klasa szczelności IP67
Czas pracy (na baterii) 5
Długość całkowita [mm] 153
Wymiary [mm] 153x68x44
Masa [g] 300

 

Polskie menu, instrukcję obsługi w języku polski oraz aktualizacje oprogramowania dostępne są tylko z oficjalnej polskiej dystrybucji PARD. Kupując nasadkę od nas otrzymujesz gwarancję pochodzenia nakładki. Tylko produkty oznaczone hologramem PARD znajdującym się na opakowaniu produktu oraz na karcie gwarancyjnej pochodzą z oficjalnej i wyłącznej dystrybucji. 

Kupując produkty oznaczone hologramem "Polska dystrybucja" masz pewność, że otrzymujesz najnowszą wersję, która jest przystosowana do siły odrzutu broni, posiada oprogramowanie w polskiej wersji językowe oraz wsparcie serwisowe na terenie polski zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

Każde urządzenie kupione u nas jest opatrzony w numer seryjny oraz hologram.

Gwarancja 24 miesiące.