Ładowarka USB Fenix ARE-X2

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 484
  • Producent: Fenix
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 70,00 zł
  • Niedostępny

Fenix ARE-X2 posiada dwa porty przystosowane do ładowania szerokiej gamy akumulatorów litowo-jonowych (Li-ion), niklowo-metalowo-wodorkowych (Ni-MH) czy też niklowo-kadmowych (Ni-Cd). Ładowarka automatycznie dobierze odpowiedni tryb ładowania do każdego rodzaju akumulatora.

Ładowarka ta posiada tryb zasilania zewnętrznych urządzeń, np. smartfona lub tabletu. Wystarczy podłączyć je przez gniazdo USB kablem, a w porcie ładowarki umieścić naładowane akumulatory. Ładowarka Fenix ARE-X2 wraz z akumulatorami zacznie działać jak power bank.

Drugą ciekawą funkcją tej ładowarki jest rozładowywanie zewnętrznych urządzeń. Warunkiem jest posiadanie gniazda USB przez dane urządzenie. Podłączając je do portu micro USB w ładowarce, zacznie ona pobierać z niego energię, ładując umieszczone w portach akumulatory Li-ion. Funkcja ta nie jest dostępna dla akumulatorów Ni-MH i Ni-CD. Samo rozładowywanie nie wymaga umieszczenia ogniw w portach.

Fenix ARE-X2 to pierwsze urządzeni, które pozwala na swobodny transfer energii z jednego urządzenia do akumulatorów Li-ion i odwrotnie.

Ładowarka ARE-X2 nie wymaga ładowania dwóch akumulatorów jednocześnie. Jeśli istnieje konieczność naładowania tylko jednego ogniwa, bez problemu można to zrobić.

DANE TECHNICZNE
 
Dane podstawowe:
Maks. natężenie prądu wejściowego [A] 1,5
Maks. natężenie prądu wyjściowego / prąd ładowania [A] 1,5: 18650, 26650 1: 16340, 14500, 10440
Temperatura przechowywania [°C] -20 do 85
Wilgotność pracy [% (°C)] 5% (0°C) – 90% (+40°C)
 
Zasilanie:
Źródło zasilania port micro USB
 
Wymiary:
Długość całkowita [mm] 115
Masa bez baterii [g] 96
Szerokość [mm] 63
Wysokość całkowita [mm] 30
 
Gwarancja:
Okres gwarancyjny 24 miesiące
 
Informacje producenta:
Producent Fenixlight Limited, Chiny
EAN 6942870303956
Symbol dostawcy ARE-X2